MEKART MEKANİK TASARIM MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ. | TRABZON ÇAMBAŞI BARAJI ve HES SANTRAL BİNASI
15622
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15622,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

TRABZON ÇAMBAŞI BARAJI ve HES SANTRAL BİNASI

Proje Kapsamında Tamamlanan İşler

.

SIHHİ ve MÜŞTEREK SİSTEM TESİSATLARI

Tüm WC, mutfak vitrifiye, armatür, kullanma hidroforu, su deposu, su yumuşatma cihazı, biyolojik pis su paket arıtma ve tesisat malzemelerinin montajı. Temiz su galvaniz, pis su PVC borulama tesisatı, vana, pislik tutucu, çekvalf malzemelerinin montajı.

.

YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMİ TESİSATI

Yangın hidroforu, yangın dolabı, yangın tüpleri malzemelerinin montajı ile Q300 galvaniz boru yangın tesisatının yapımı.

.

BASINÇLI HAVA SİSTEMİ TESİSATI

Hava kompresörü, hava temin ucu, nem alma malzemelerinin montajı ile galvaniz boru tesisatının yapımı.

.

DRENAJ POMPA TESİSATI

Düşey milli drenaj pompa, vana, çekvalf malzemelerinin montajı ile kolektör, borulama tesisatı ve elektrik pano otomasyon sisteminin yapımı.

.

ISITMA, HAVALANDIRMA VE SOĞUTMA SİSTEM TESİSATLARI

Klima santrali, aspiratör, vantilatör, elektrikli ısıtıcı, hava soğutmalı su soğutma grubu, nemlendirici, cihazların montajı, poliüretan kanal, menfez, damper, panjur, soğutma borulama tesisatı ile vana, pislik tutucu, çekvalf, soğutma pompası ve otomasyon sisteminin yapımı.

MÜTEAHHİT

NVS-YTY-GÜRSESLİ ORTAKLIĞI

KATEGORİ
01 BARAJLAR